Date Time Home Team Away Team
24/08/2019 15:00 Bromley Boreham Wood match page
24/08/2019 15:00 Chesterfield Barrow match page
24/08/2019 15:00 Chorley Hartlepool United match page
24/08/2019 15:00 Eastleigh Dagenham and Redbridge match page
24/08/2019 15:00 Ebbsfleet United Notts County match page
24/08/2019 15:00 Halifax Town Fylde match page
24/08/2019 15:00 Harrogate Town Stockport County match page
24/08/2019 15:00 Sutton United Dover Athletic match page
24/08/2019 15:00 Woking Solihull Moors match page
24/08/2019 15:00 Wrexham Barnet match page
24/08/2019 15:00 Yeovil Town Maidenhead United match page
24/08/2019 17:20 Torquay United Aldershot Town match page
26/08/2019 15:00 Fylde Harrogate Town match page
26/08/2019 15:00 Aldershot Town Sutton United match page
26/08/2019 15:00 Barnet Torquay United match page
26/08/2019 15:00 Barrow Halifax Town match page
26/08/2019 15:00 Boreham Wood Ebbsfleet United match page
26/08/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Yeovil Town match page
26/08/2019 15:00 Dover Athletic Woking match page
26/08/2019 15:00 Hartlepool United Wrexham match page
26/08/2019 15:00 Maidenhead United Bromley match page
26/08/2019 15:00 Notts County Chorley match page
26/08/2019 15:00 Stockport County Chesterfield match page
26/08/2019 19:45 Solihull Moors Eastleigh match page
31/08/2019 15:00 Bromley Fylde match page
31/08/2019 15:00 Chesterfield Dagenham and Redbridge match page
31/08/2019 15:00 Eastleigh Barnet match page
31/08/2019 15:00 Ebbsfleet United Aldershot Town match page
31/08/2019 15:00 Halifax Town Solihull Moors match page
31/08/2019 15:00 Harrogate Town Dover Athletic match page
31/08/2019 15:00 Sutton United Maidenhead United match page
31/08/2019 15:00 Torquay United Hartlepool United match page
31/08/2019 15:00 Woking Barrow match page
31/08/2019 15:00 Wrexham Stockport County match page
31/08/2019 15:00 Yeovil Town Notts County match page
31/08/2019 17:20 Chorley Boreham Wood match page
03/09/2019 19:45 Barnet Aldershot Town match page
03/09/2019 19:45 Barrow Hartlepool United match page
03/09/2019 19:45 Chesterfield Halifax Town match page
03/09/2019 19:45 Dover Athletic Ebbsfleet United match page
03/09/2019 19:45 Eastleigh Boreham Wood match page
03/09/2019 19:45 Harrogate Town Chorley match page
03/09/2019 19:45 Notts County Solihull Moors match page
03/09/2019 19:45 Stockport County Fylde match page
03/09/2019 19:45 Woking Torquay United match page
03/09/2019 19:45 Wrexham Maidenhead United match page
03/09/2019 19:45 Yeovil Town Sutton United match page
04/09/2019 19:45 Dagenham and Redbridge Bromley match page
07/09/2019 15:00 Fylde Barnet match page
07/09/2019 15:00 Aldershot Town Barrow match page
07/09/2019 15:00 Boreham Wood Dover Athletic match page
07/09/2019 15:00 Bromley Chesterfield match page
07/09/2019 15:00 Chorley Stockport County match page
07/09/2019 15:00 Ebbsfleet United Eastleigh match page
07/09/2019 15:00 Halifax Town Yeovil Town match page
07/09/2019 15:00 Maidenhead United Dagenham and Redbridge match page
07/09/2019 15:00 Sutton United Notts County match page
07/09/2019 15:00 Torquay United Harrogate Town match page
07/09/2019 19:30 Hartlepool United Woking match page
14/09/2019 15:00 Barnet Maidenhead United match page
14/09/2019 15:00 Barrow Solihull Moors match page
14/09/2019 15:00 Chesterfield Torquay United match page
14/09/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Hartlepool United match page
14/09/2019 15:00 Dover Athletic Chorley match page
14/09/2019 15:00 Eastleigh Bromley match page
14/09/2019 15:00 Harrogate Town Boreham Wood match page
14/09/2019 15:00 Notts County Halifax Town match page
14/09/2019 15:00 Stockport County Aldershot Town match page
14/09/2019 15:00 Woking Ebbsfleet United match page
14/09/2019 15:00 Yeovil Town Fylde match page
14/09/2019 17:20 Wrexham Sutton United match page
21/09/2019 15:00 Aldershot Town Wrexham match page
21/09/2019 15:00 Boreham Wood Stockport County match page
21/09/2019 15:00 Bromley Notts County match page
21/09/2019 15:00 Chorley Woking match page
21/09/2019 15:00 Ebbsfleet United Barrow match page
21/09/2019 15:00 Halifax Town Barnet match page
21/09/2019 15:00 Hartlepool United Dover Athletic match page
21/09/2019 15:00 Maidenhead United Harrogate Town match page
21/09/2019 15:00 Solihull Moors Yeovil Town match page
21/09/2019 15:00 Sutton United Chesterfield match page
21/09/2019 15:00 Torquay United Dagenham and Redbridge match page
21/09/2019 17:20 Fylde Eastleigh match page
24/09/2019 19:45 Fylde Wrexham match page
24/09/2019 19:45 Aldershot Town Yeovil Town match page
24/09/2019 19:45 Boreham Wood Notts County match page
24/09/2019 19:45 Bromley Woking match page
24/09/2019 19:45 Chorley Barrow match page
24/09/2019 19:45 Ebbsfleet United Barnet match page
24/09/2019 19:45 Halifax Town Harrogate Town match page
24/09/2019 19:45 Hartlepool United Chesterfield match page
24/09/2019 19:45 Maidenhead United Dover Athletic match page
24/09/2019 19:45 Solihull Moors Stockport County match page
24/09/2019 19:45 Sutton United Dagenham and Redbridge match page
24/09/2019 19:45 Torquay United Eastleigh match page
28/09/2019 15:00 Barnet Solihull Moors match page
28/09/2019 15:00 Barrow Maidenhead United match page
28/09/2019 15:00 Chesterfield Aldershot Town match page
28/09/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Chorley match page
28/09/2019 15:00 Eastleigh Hartlepool United match page
28/09/2019 15:00 Harrogate Town Sutton United match page
28/09/2019 15:00 Notts County Fylde match page
28/09/2019 15:00 Stockport County Torquay United match page
28/09/2019 15:00 Woking Boreham Wood match page
28/09/2019 15:00 Wrexham Ebbsfleet United match page
28/09/2019 15:00 Yeovil Town Bromley match page
28/09/2019 17:20 Dover Athletic Halifax Town match page
01/10/2019 19:45 Solihull Moors Wrexham match page
05/10/2019 15:00 Boreham Wood Solihull Moors match page
05/10/2019 15:00 Bromley Barrow match page
05/10/2019 15:00 Chesterfield Eastleigh match page
05/10/2019 15:00 Chorley Aldershot Town match page
05/10/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Barnet match page
05/10/2019 15:00 Dover Athletic Notts County match page
05/10/2019 15:00 Hartlepool United Yeovil Town match page
05/10/2019 15:00 Maidenhead United Halifax Town match page
05/10/2019 15:00 Sutton United Stockport County match page
05/10/2019 15:00 Torquay United Fylde match page
05/10/2019 15:00 Woking Wrexham match page
05/10/2019 17:20 Harrogate Town Ebbsfleet United match page
08/10/2019 19:45 Fylde Chesterfield match page
08/10/2019 19:45 Aldershot Town Dover Athletic match page
08/10/2019 19:45 Barnet Bromley match page
08/10/2019 19:45 Barrow Boreham Wood match page
08/10/2019 19:45 Eastleigh Maidenhead United match page
08/10/2019 19:45 Ebbsfleet United Torquay United match page
08/10/2019 19:45 Halifax Town Chorley match page
08/10/2019 19:45 Notts County Dagenham and Redbridge match page
08/10/2019 19:45 Solihull Moors Sutton United match page
08/10/2019 19:45 Wrexham Harrogate Town match page
08/10/2019 19:45 Yeovil Town Woking match page
09/10/2019 19:45 Stockport County Hartlepool United match page
12/10/2019 15:00 Fylde Sutton United match page
12/10/2019 15:00 Aldershot Town Hartlepool United match page
12/10/2019 15:00 Barnet Woking match page
12/10/2019 15:00 Barrow Dover Athletic match page
12/10/2019 15:00 Eastleigh Chorley match page
12/10/2019 15:00 Ebbsfleet United Maidenhead United match page
12/10/2019 15:00 Halifax Town Boreham Wood match page
12/10/2019 15:00 Notts County Torquay United match page
12/10/2019 15:00 Solihull Moors Bromley match page
12/10/2019 15:00 Stockport County Dagenham and Redbridge match page
12/10/2019 15:00 Yeovil Town Harrogate Town match page
12/10/2019 17:20 Wrexham Chesterfield match page
26/10/2019 15:00 Boreham Wood Fylde match page
26/10/2019 15:00 Bromley Halifax Town match page
26/10/2019 15:00 Chesterfield Notts County match page
26/10/2019 15:00 Chorley Yeovil Town match page
26/10/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Wrexham match page
26/10/2019 15:00 Dover Athletic Stockport County match page
26/10/2019 15:00 Harrogate Town Aldershot Town match page
26/10/2019 15:00 Hartlepool United Barnet match page
26/10/2019 15:00 Maidenhead United Solihull Moors match page
26/10/2019 15:00 Sutton United Ebbsfleet United match page
26/10/2019 15:00 Torquay United Barrow match page
26/10/2019 15:00 Woking Eastleigh match page
29/10/2019 19:45 Boreham Wood Aldershot Town match page
29/10/2019 19:45 Bromley Stockport County match page
29/10/2019 19:45 Chesterfield Yeovil Town match page
29/10/2019 19:45 Chorley Ebbsfleet United match page
29/10/2019 19:45 Dagenham and Redbridge Barrow match page
29/10/2019 19:45 Dover Athletic Eastleigh match page
29/10/2019 19:45 Harrogate Town Barnet match page
29/10/2019 19:45 Hartlepool United Solihull Moors match page
29/10/2019 19:45 Maidenhead United Fylde match page
29/10/2019 19:45 Sutton United Halifax Town match page
29/10/2019 19:45 Torquay United Wrexham match page
29/10/2019 19:45 Woking Notts County match page
02/11/2019 15:00 Fylde Dover Athletic match page
02/11/2019 15:00 Aldershot Town Maidenhead United match page
02/11/2019 15:00 Barnet Chorley match page
02/11/2019 15:00 Barrow Sutton United match page
02/11/2019 15:00 Eastleigh Harrogate Town match page
02/11/2019 15:00 Ebbsfleet United Chesterfield match page
02/11/2019 15:00 Halifax Town Torquay United match page
02/11/2019 15:00 Notts County Hartlepool United match page
02/11/2019 15:00 Solihull Moors Dagenham and Redbridge match page
02/11/2019 15:00 Stockport County Woking match page
02/11/2019 15:00 Wrexham Bromley match page
02/11/2019 15:00 Yeovil Town Boreham Wood match page
16/11/2019 15:00 Barnet Stockport County match page
16/11/2019 15:00 Boreham Wood Maidenhead United match page
16/11/2019 15:00 Bromley Harrogate Town match page
16/11/2019 15:00 Chesterfield Chorley match page
16/11/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Aldershot Town match page
16/11/2019 15:00 Eastleigh Wrexham match page
16/11/2019 15:00 Ebbsfleet United Hartlepool United match page
16/11/2019 15:00 Notts County Barrow match page
16/11/2019 15:00 Solihull Moors Fylde match page
16/11/2019 15:00 Torquay United Sutton United match page
16/11/2019 15:00 Woking Halifax Town match page
16/11/2019 15:00 Yeovil Town Dover Athletic match page
23/11/2019 15:00 Fylde Dagenham and Redbridge match page
23/11/2019 15:00 Aldershot Town Notts County match page
23/11/2019 15:00 Barrow Barnet match page
23/11/2019 15:00 Chorley Torquay United match page
23/11/2019 15:00 Dover Athletic Solihull Moors match page
23/11/2019 15:00 Halifax Town Eastleigh match page
23/11/2019 15:00 Harrogate Town Chesterfield match page
23/11/2019 15:00 Hartlepool United Boreham Wood match page
23/11/2019 15:00 Maidenhead United Woking match page
23/11/2019 15:00 Stockport County Ebbsfleet United match page
23/11/2019 15:00 Sutton United Bromley match page
23/11/2019 15:00 Wrexham Yeovil Town match page
26/11/2019 19:45 Barnet Ebbsfleet United match page
26/11/2019 19:45 Barrow Chorley match page
26/11/2019 19:45 Chesterfield Hartlepool United match page
26/11/2019 19:45 Dagenham and Redbridge Sutton United match page
26/11/2019 19:45 Dover Athletic Maidenhead United match page
26/11/2019 19:45 Eastleigh Torquay United match page
26/11/2019 19:45 Harrogate Town Halifax Town match page
26/11/2019 19:45 Notts County Boreham Wood match page
26/11/2019 19:45 Stockport County Solihull Moors match page
26/11/2019 19:45 Woking Bromley match page
26/11/2019 19:45 Wrexham Fylde match page
26/11/2019 19:45 Yeovil Town Aldershot Town match page
30/11/2019 15:00 Fylde Notts County match page
30/11/2019 15:00 Aldershot Town Chesterfield match page
30/11/2019 15:00 Boreham Wood Woking match page
30/11/2019 15:00 Bromley Yeovil Town match page
30/11/2019 15:00 Chorley Dagenham and Redbridge match page
30/11/2019 15:00 Ebbsfleet United Wrexham match page
30/11/2019 15:00 Halifax Town Dover Athletic match page
30/11/2019 15:00 Hartlepool United Eastleigh match page
30/11/2019 15:00 Maidenhead United Barrow match page
30/11/2019 15:00 Solihull Moors Barnet match page
30/11/2019 15:00 Sutton United Harrogate Town match page
30/11/2019 15:00 Torquay United Stockport County match page
07/12/2019 15:00 Barnet Fylde match page
07/12/2019 15:00 Barrow Aldershot Town match page
07/12/2019 15:00 Chesterfield Bromley match page
07/12/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Maidenhead United match page
07/12/2019 15:00 Dover Athletic Boreham Wood match page
07/12/2019 15:00 Eastleigh Ebbsfleet United match page
07/12/2019 15:00 Harrogate Town Torquay United match page
07/12/2019 15:00 Notts County Sutton United match page
07/12/2019 15:00 Stockport County Chorley match page
07/12/2019 15:00 Woking Hartlepool United match page
07/12/2019 15:00 Wrexham Solihull Moors match page
07/12/2019 15:00 Yeovil Town Halifax Town match page
21/12/2019 15:00 Fylde Yeovil Town match page
21/12/2019 15:00 Aldershot Town Stockport County match page
21/12/2019 15:00 Boreham Wood Harrogate Town match page
21/12/2019 15:00 Bromley Eastleigh match page
21/12/2019 15:00 Chorley Dover Athletic match page
21/12/2019 15:00 Ebbsfleet United Woking match page
21/12/2019 15:00 Halifax Town Notts County match page
21/12/2019 15:00 Hartlepool United Dagenham and Redbridge match page
21/12/2019 15:00 Maidenhead United Barnet match page
21/12/2019 15:00 Solihull Moors Barrow match page
21/12/2019 15:00 Sutton United Wrexham match page
21/12/2019 15:00 Torquay United Chesterfield match page
26/12/2019 15:00 Barnet Boreham Wood match page
26/12/2019 15:00 Barrow Fylde match page
26/12/2019 15:00 Chesterfield Solihull Moors match page
26/12/2019 15:00 Dagenham and Redbridge Ebbsfleet United match page
26/12/2019 15:00 Dover Athletic Bromley match page
26/12/2019 15:00 Eastleigh Aldershot Town match page
26/12/2019 15:00 Harrogate Town Hartlepool United match page
26/12/2019 15:00 Notts County Maidenhead United match page
26/12/2019 15:00 Stockport County Halifax Town match page
26/12/2019 15:00 Woking Sutton United match page
26/12/2019 15:00 Wrexham Chorley match page
26/12/2019 15:00 Yeovil Town Torquay United match page
28/12/2019 15:00 Fylde Stockport County match page
28/12/2019 15:00 Aldershot Town Barnet match page
28/12/2019 15:00 Boreham Wood Eastleigh match page
28/12/2019 15:00 Bromley Dagenham and Redbridge match page
28/12/2019 15:00 Chorley Harrogate Town match page
28/12/2019 15:00 Ebbsfleet United Dover Athletic match page
28/12/2019 15:00 Halifax Town Chesterfield match page
28/12/2019 15:00 Hartlepool United Barrow match page
28/12/2019 15:00 Maidenhead United Wrexham match page
28/12/2019 15:00 Solihull Moors Notts County match page
28/12/2019 15:00 Sutton United Yeovil Town match page
28/12/2019 15:00 Torquay United Woking match page
01/01/2020 15:00 Fylde Barrow match page
01/01/2020 15:00 Aldershot Town Eastleigh match page
01/01/2020 15:00 Boreham Wood Barnet match page
01/01/2020 15:00 Bromley Dover Athletic match page
01/01/2020 15:00 Chorley Wrexham match page
01/01/2020 15:00 Ebbsfleet United Dagenham and Redbridge match page
01/01/2020 15:00 Halifax Town Stockport County match page
01/01/2020 15:00 Hartlepool United Harrogate Town match page
01/01/2020 15:00 Maidenhead United Notts County match page
01/01/2020 15:00 Solihull Moors Chesterfield match page
01/01/2020 15:00 Sutton United Woking match page
01/01/2020 15:00 Torquay United Yeovil Town match page
04/01/2020 15:00 Barnet Halifax Town match page
04/01/2020 15:00 Barrow Ebbsfleet United match page
04/01/2020 15:00 Chesterfield Sutton United match page
04/01/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Torquay United match page
04/01/2020 15:00 Dover Athletic Hartlepool United match page
04/01/2020 15:00 Eastleigh Fylde match page
04/01/2020 15:00 Harrogate Town Maidenhead United match page
04/01/2020 15:00 Notts County Bromley match page
04/01/2020 15:00 Stockport County Boreham Wood match page
04/01/2020 15:00 Woking Chorley match page
04/01/2020 15:00 Wrexham Aldershot Town match page
04/01/2020 15:00 Yeovil Town Solihull Moors match page
18/01/2020 15:00 Fylde Torquay United match page
18/01/2020 15:00 Aldershot Town Chorley match page
18/01/2020 15:00 Barnet Dagenham and Redbridge match page
18/01/2020 15:00 Barrow Bromley match page
18/01/2020 15:00 Eastleigh Chesterfield match page
18/01/2020 15:00 Ebbsfleet United Harrogate Town match page
18/01/2020 15:00 Halifax Town Maidenhead United match page
18/01/2020 15:00 Notts County Dover Athletic match page
18/01/2020 15:00 Solihull Moors Boreham Wood match page
18/01/2020 15:00 Stockport County Sutton United match page
18/01/2020 15:00 Wrexham Woking match page
18/01/2020 15:00 Yeovil Town Hartlepool United match page
25/01/2020 15:00 Boreham Wood Barrow match page
25/01/2020 15:00 Bromley Barnet match page
25/01/2020 15:00 Chesterfield Fylde match page
25/01/2020 15:00 Chorley Halifax Town match page
25/01/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Notts County match page
25/01/2020 15:00 Dover Athletic Aldershot Town match page
25/01/2020 15:00 Harrogate Town Wrexham match page
25/01/2020 15:00 Hartlepool United Stockport County match page
25/01/2020 15:00 Maidenhead United Eastleigh match page
25/01/2020 15:00 Sutton United Solihull Moors match page
25/01/2020 15:00 Torquay United Ebbsfleet United match page
25/01/2020 15:00 Woking Yeovil Town match page
01/02/2020 15:00 Fylde Boreham Wood match page
01/02/2020 15:00 Aldershot Town Harrogate Town match page
01/02/2020 15:00 Barnet Hartlepool United match page
01/02/2020 15:00 Barrow Torquay United match page
01/02/2020 15:00 Eastleigh Woking match page
01/02/2020 15:00 Ebbsfleet United Sutton United match page
01/02/2020 15:00 Halifax Town Bromley match page
01/02/2020 15:00 Notts County Chesterfield match page
01/02/2020 15:00 Solihull Moors Maidenhead United match page
01/02/2020 15:00 Stockport County Dover Athletic match page
01/02/2020 15:00 Wrexham Dagenham and Redbridge match page
01/02/2020 15:00 Yeovil Town Chorley match page
08/02/2020 15:00 Boreham Wood Halifax Town match page
08/02/2020 15:00 Bromley Solihull Moors match page
08/02/2020 15:00 Chesterfield Wrexham match page
08/02/2020 15:00 Chorley Eastleigh match page
08/02/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Stockport County match page
08/02/2020 15:00 Dover Athletic Barrow match page
08/02/2020 15:00 Harrogate Town Yeovil Town match page
08/02/2020 15:00 Hartlepool United Aldershot Town match page
08/02/2020 15:00 Maidenhead United Ebbsfleet United match page
08/02/2020 15:00 Sutton United Fylde match page
08/02/2020 15:00 Torquay United Notts County match page
08/02/2020 15:00 Woking Barnet match page
15/02/2020 15:00 Fylde Maidenhead United match page
15/02/2020 15:00 Aldershot Town Boreham Wood match page
15/02/2020 15:00 Barnet Harrogate Town match page
15/02/2020 15:00 Barrow Dagenham and Redbridge match page
15/02/2020 15:00 Eastleigh Dover Athletic match page
15/02/2020 15:00 Ebbsfleet United Chorley match page
15/02/2020 15:00 Halifax Town Sutton United match page
15/02/2020 15:00 Notts County Woking match page
15/02/2020 15:00 Solihull Moors Hartlepool United match page
15/02/2020 15:00 Stockport County Bromley match page
15/02/2020 15:00 Wrexham Torquay United match page
15/02/2020 15:00 Yeovil Town Chesterfield match page
22/02/2020 15:00 Boreham Wood Yeovil Town match page
22/02/2020 15:00 Bromley Wrexham match page
22/02/2020 15:00 Chesterfield Ebbsfleet United match page
22/02/2020 15:00 Chorley Barnet match page
22/02/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Solihull Moors match page
22/02/2020 15:00 Dover Athletic Fylde match page
22/02/2020 15:00 Harrogate Town Eastleigh match page
22/02/2020 15:00 Hartlepool United Notts County match page
22/02/2020 15:00 Maidenhead United Aldershot Town match page
22/02/2020 15:00 Sutton United Barrow match page
22/02/2020 15:00 Torquay United Halifax Town match page
22/02/2020 15:00 Woking Stockport County match page
29/02/2020 15:00 Barnet Barrow match page
29/02/2020 15:00 Boreham Wood Hartlepool United match page
29/02/2020 15:00 Bromley Sutton United match page
29/02/2020 15:00 Chesterfield Harrogate Town match page
29/02/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Fylde match page
29/02/2020 15:00 Eastleigh Halifax Town match page
29/02/2020 15:00 Ebbsfleet United Stockport County match page
29/02/2020 15:00 Notts County Aldershot Town match page
29/02/2020 15:00 Solihull Moors Dover Athletic match page
29/02/2020 15:00 Torquay United Chorley match page
29/02/2020 15:00 Woking Maidenhead United match page
29/02/2020 15:00 Yeovil Town Wrexham match page
07/03/2020 15:00 Fylde Solihull Moors match page
07/03/2020 15:00 Aldershot Town Dagenham and Redbridge match page
07/03/2020 15:00 Barrow Notts County match page
07/03/2020 15:00 Chorley Chesterfield match page
07/03/2020 15:00 Dover Athletic Yeovil Town match page
07/03/2020 15:00 Halifax Town Woking match page
07/03/2020 15:00 Harrogate Town Bromley match page
07/03/2020 15:00 Hartlepool United Ebbsfleet United match page
07/03/2020 15:00 Maidenhead United Boreham Wood match page
07/03/2020 15:00 Stockport County Barnet match page
07/03/2020 15:00 Sutton United Torquay United match page
07/03/2020 15:00 Wrexham Eastleigh match page
14/03/2020 15:00 Fylde Aldershot Town match page
14/03/2020 15:00 Barrow Wrexham match page
14/03/2020 15:00 Boreham Wood Torquay United match page
14/03/2020 15:00 Bromley Chorley match page
14/03/2020 15:00 Dover Athletic Chesterfield match page
14/03/2020 15:00 Halifax Town Ebbsfleet United match page
14/03/2020 15:00 Maidenhead United Stockport County match page
14/03/2020 15:00 Notts County Eastleigh match page
14/03/2020 15:00 Solihull Moors Harrogate Town match page
14/03/2020 15:00 Sutton United Hartlepool United match page
14/03/2020 15:00 Woking Dagenham and Redbridge match page
14/03/2020 15:00 Yeovil Town Barnet match page
21/03/2020 15:00 Aldershot Town Woking match page
21/03/2020 15:00 Barnet Sutton United match page
21/03/2020 15:00 Chesterfield Maidenhead United match page
21/03/2020 15:00 Chorley Fylde match page
21/03/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Dover Athletic match page
21/03/2020 15:00 Eastleigh Yeovil Town match page
21/03/2020 15:00 Ebbsfleet United Bromley match page
21/03/2020 15:00 Harrogate Town Barrow match page
21/03/2020 15:00 Hartlepool United Halifax Town match page
21/03/2020 15:00 Stockport County Notts County match page
21/03/2020 15:00 Torquay United Solihull Moors match page
21/03/2020 15:00 Wrexham Boreham Wood match page
28/03/2020 16:00 Fylde Hartlepool United match page
28/03/2020 16:00 Barrow Stockport County match page
28/03/2020 16:00 Boreham Wood Dagenham and Redbridge match page
28/03/2020 16:00 Bromley Aldershot Town match page
28/03/2020 16:00 Dover Athletic Barnet match page
28/03/2020 16:00 Halifax Town Wrexham match page
28/03/2020 16:00 Maidenhead United Torquay United match page
28/03/2020 16:00 Notts County Harrogate Town match page
28/03/2020 16:00 Solihull Moors Chorley match page
28/03/2020 16:00 Sutton United Eastleigh match page
28/03/2020 16:00 Woking Chesterfield match page
28/03/2020 16:00 Yeovil Town Ebbsfleet United match page
04/04/2020 15:00 Aldershot Town Solihull Moors match page
04/04/2020 15:00 Barnet Notts County match page
04/04/2020 15:00 Chesterfield Boreham Wood match page
04/04/2020 15:00 Chorley Sutton United match page
04/04/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Halifax Town match page
04/04/2020 15:00 Eastleigh Barrow match page
04/04/2020 15:00 Ebbsfleet United Fylde match page
04/04/2020 15:00 Harrogate Town Woking match page
04/04/2020 15:00 Hartlepool United Maidenhead United match page
04/04/2020 15:00 Stockport County Yeovil Town match page
04/04/2020 15:00 Torquay United Bromley match page
04/04/2020 15:00 Wrexham Dover Athletic match page
10/04/2020 15:00 Bromley Maidenhead United match page
10/04/2020 15:00 Chesterfield Stockport County match page
10/04/2020 15:00 Chorley Notts County match page
10/04/2020 15:00 Eastleigh Solihull Moors match page
10/04/2020 15:00 Ebbsfleet United Boreham Wood match page
10/04/2020 15:00 Halifax Town Barrow match page
10/04/2020 15:00 Harrogate Town Fylde match page
10/04/2020 15:00 Sutton United Aldershot Town match page
10/04/2020 15:00 Torquay United Barnet match page
10/04/2020 15:00 Woking Dover Athletic match page
10/04/2020 15:00 Wrexham Hartlepool United match page
10/04/2020 15:00 Yeovil Town Dagenham and Redbridge match page
13/04/2020 15:00 Fylde Halifax Town match page
13/04/2020 15:00 Aldershot Town Torquay United match page
13/04/2020 15:00 Barnet Wrexham match page
13/04/2020 15:00 Barrow Chesterfield match page
13/04/2020 15:00 Boreham Wood Bromley match page
13/04/2020 15:00 Dagenham and Redbridge Eastleigh match page
13/04/2020 15:00 Dover Athletic Sutton United match page
13/04/2020 15:00 Hartlepool United Chorley match page
13/04/2020 15:00 Maidenhead United Yeovil Town match page
13/04/2020 15:00 Notts County Ebbsfleet United match page
13/04/2020 15:00 Solihull Moors Woking match page
13/04/2020 15:00 Stockport County Harrogate Town match page
18/04/2020 15:00 Bromley Hartlepool United match page
18/04/2020 15:00 Chesterfield Barnet match page
18/04/2020 15:00 Chorley Maidenhead United match page
18/04/2020 15:00 Eastleigh Stockport County match page
18/04/2020 15:00 Ebbsfleet United Solihull Moors match page
18/04/2020 15:00 Halifax Town Aldershot Town match page
18/04/2020 15:00 Harrogate Town Dagenham and Redbridge match page
18/04/2020 15:00 Sutton United Boreham Wood match page
18/04/2020 15:00 Torquay United Dover Athletic match page
18/04/2020 15:00 Woking Fylde match page
18/04/2020 15:00 Wrexham Notts County match page
18/04/2020 15:00 Yeovil Town Barrow match page
25/04/2020 17:20 Fylde Bromley match page
25/04/2020 17:20 Aldershot Town Ebbsfleet United match page
25/04/2020 17:20 Barnet Eastleigh match page
25/04/2020 17:20 Barrow Woking match page
25/04/2020 17:20 Boreham Wood Chorley match page
25/04/2020 17:20 Dagenham and Redbridge Chesterfield match page
25/04/2020 17:20 Dover Athletic Harrogate Town match page
25/04/2020 17:20 Hartlepool United Torquay United match page
25/04/2020 17:20 Maidenhead United Sutton United match page
25/04/2020 17:20 Notts County Yeovil Town match page
25/04/2020 17:20 Solihull Moors Halifax Town match page
25/04/2020 17:20 Stockport County Wrexham match page
Date Time Venue Result
18/08/2019 15:00 Meadow Lane Notts County ( - ) Wrexham view stats
17/08/2019 17:20 Furness Building Society Stadium Barrow (1 - 0) Yeovil Town view stats
17/08/2019 15:00 Mill Farm Stadium Fylde (1 - 4) Woking view stats
17/08/2019 15:00 Electrical Services Stadium Aldershot Town (1 - 1) Halifax Town view stats
17/08/2019 15:00 The Hive Stadium Barnet (2 - 2) Chesterfield view stats
17/08/2019 15:00 Meadow Park Boreham Wood (0 - 1) Sutton United view stats
17/08/2019 15:00 Chigwell Construction Stadium Dagenham and Redbridge (4 - 2) Harrogate Town view stats
17/08/2019 15:00 The Perrys Crabble Stadium Dover Athletic (1 - 2) Torquay United match page
17/08/2019 15:00 The Super 6 Stadium Hartlepool United (2 - 3) Bromley view stats
17/08/2019 15:00 York Road Stadium Maidenhead United (4 - 1) Chorley match page
17/08/2019 15:00 The Automated Technology Group Stadium Solihull Moors (2 - 1) Ebbsfleet United view stats
17/08/2019 15:00 Edgeley Park Stockport County (2 - 0) Eastleigh view stats
13/08/2019 19:45 Electrical Services Stadium Aldershot Town (0 - 1) Bromley view stats
13/08/2019 19:45 The Hive Stadium Barnet (0 - 1) Dover Athletic match page
13/08/2019 19:45 Proact Stadium Chesterfield (1 - 2) Woking view stats
13/08/2019 19:45 The Chorley Group Victory Park Stadium Chorley (1 - 6) Solihull Moors view stats
13/08/2019 19:45 Chigwell Construction Stadium Dagenham and Redbridge (0 - 3) Boreham Wood view stats
13/08/2019 19:45 Silverlake Stadium Eastleigh (1 - 1) Sutton United view stats
13/08/2019 19:45 Stonebridge Road Ebbsfleet United (1 - 3) Yeovil Town view stats
13/08/2019 19:45 CNG Stadium Harrogate Town (0 - 2) Notts County view stats
13/08/2019 19:45 The Super 6 Stadium Hartlepool United (2 - 2) Fylde view stats
13/08/2019 19:45 Edgeley Park Stockport County (3 - 2) Barrow view stats
13/08/2019 19:45 Plainmoor Ground Torquay United (0 - 2) Maidenhead United match page
13/08/2019 19:45 Racecourse Ground Wrexham (1 - 0) Halifax Town view stats
10/08/2019 17:20 Meadow Lane Notts County (1 - 2) Barnet view stats
10/08/2019 15:30 The Perrys Crabble Stadium Dover Athletic (2 - 1) Wrexham match page
10/08/2019 15:00 Mill Farm Stadium Fylde (1 - 0) Ebbsfleet United view stats
10/08/2019 15:00 Furness Building Society Stadium Barrow (2 - 0) Eastleigh view stats
10/08/2019 15:00 Meadow Park Boreham Wood (2 - 2) Chesterfield view stats
10/08/2019 15:00 The H2T Group Stadium Bromley (3 - 3) Torquay United view stats
10/08/2019 15:00 The Shay Stadium Halifax Town (1 - 0) Dagenham and Redbridge view stats
10/08/2019 15:00 York Road Stadium Maidenhead United (0 - 1) Hartlepool United match page
10/08/2019 15:00 The Automated Technology Group Stadium Solihull Moors (2 - 1) Aldershot Town view stats
10/08/2019 15:00 The Knights Community Stadium Sutton United (2 - 2) Chorley view stats
10/08/2019 15:00 The Laithwaite Community Stadium Woking (1 - 0) Harrogate Town view stats
10/08/2019 15:00 Huish Park Stadium Yeovil Town (1 - 1) Stockport County view stats
06/08/2019 19:45 Mill Farm Stadium AFC Fylde (0 - 0) Chorley view stats
06/08/2019 19:45 Furness Building Society Stadium Barrow (0 - 3) Harrogate view stats
06/08/2019 19:45 The H2T Group Stadium Bromley (3 - 1) Ebbsfleet view stats
06/08/2019 19:45 The Perrys Crabble Stadium Dover (1 - 2) Dag and Red match page
06/08/2019 19:45 The Shay Stadium FC Halifax (2 - 0) Hartlepool view stats
06/08/2019 19:45 The Knights Community Stadium Sutton (1 - 1) Barnet view stats
06/08/2019 19:45 The Laithwaite Community Stadium Woking (0 - 1) Aldershot view stats
06/08/2019 19:45 Huish Park Stadium Yeovil (1 - 0) Eastleigh view stats
06/08/2019 19:45 Meadow Park Boreham Wood (2 - 2) Wrexham view stats
06/08/2019 19:45 York Road Stadium Maidenhead United (1 - 1) Chesterfield match page
06/08/2019 19:45 Meadow Lane Notts County (1 - 1) Stockport County view stats
06/08/2019 19:45 The Automated Technology Group Stadium Solihull Moors (3 - 0) Torquay United view stats
03/08/2019 15:00 Electrical Services Stadium Aldershot (1 - 2) AFC Fylde view stats
03/08/2019 15:00 The Hive Stadium Barnet (1 - 0) Yeovil view stats
03/08/2019 15:00 Proact Stadium Chesterfield (1 - 2) Dover match page
03/08/2019 15:00 The Chorley Group Victory Park Stadium Chorley (0 - 0) Bromley view stats
03/08/2019 15:00 Chigwell Construction Stadium Dag and Red (0 - 2) Woking view stats
03/08/2019 15:00 Silverlake Stadium Eastleigh (1 - 0) Notts Co view stats
03/08/2019 15:00 Stonebridge Road Ebbsfleet (1 - 4) FC Halifax view stats
03/08/2019 15:00 CNG Stadium Harrogate (2 - 2) Solihull Moors view stats
03/08/2019 15:00 The Super 6 Stadium Hartlepool (1 - 3) Sutton view stats
03/08/2019 15:00 Plainmoor Ground Torquay (2 - 1) Boreham Wood view stats
03/08/2019 15:00 Racecourse Ground Wrexham (2 - 1) Barrow view stats
03/08/2019 12:30 Edgeley Park Stockport (0 - 1) Maidenhead match page